Golden Sun Chronicles

Forum strony Golden Sun Chronicles
Obecny czas: 23 Lut 2018, o 15:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wymyślamy Djinny!~
PostWysłany: 4 Sty 2011, o 17:42 
Hero
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sorkwity
Wpadłem na dość dziwny pomysł, ale może wypali XD

Wykażcie się kreatywnością i znajomością... czegokolwiek trzeba, i wymyślajcie nazwy dla Djinnów~ Można też komentować i oceniać nazwy innych użytkowników, a co!

Najpierw wypiszę nazwy już istniejących, a potem podam własne:

Venus
Golden Sun: Flint, Granite, Quartz, Vine, Sap, Ground, Bane
The Lost Age: Echo, Iron, Steel, Mud, Flower, Meld, Petra, Salt, Geode, Mold, Crystal
Dark Dawn: Bark, Brick, Gears, Furrow, Garland, Pewter, Chasm, Chain, Buckle, Clover, Magnet, Ivy, Hemlock

Mars
Golden Sun: Forge, Fever, Corona, Scorch, Ember, Flash, Torch
The Lost Age: Cannon, Spark, Kindle, Char, Coal, Reflux, Core, Tinder, Shine, Fury, Fugue
Dark Dawn: Cinder, Lava, Brand, Glare, Wrath, Chili, Glow, Stoke, Pepper, Sizzle, Flare, Aurora

Jupiter
Golden Sun: Gust, Breeze, Zephyr, Smog, Kite, Squall, Luff
The Lost Age: Breath, Blitz, Ether, Waft, Haze, Wheeze, Aroma, Whorl, Gasp, Lull, Gale
Dark Dawn: Jolt, Vortex, Doldrum, Sirocco, Wisp, Puff, Fleet, Waft, Bolt, Swift, Simoom

Mercury
Golden Sun: Fizz, Sleet, Mist, Spritz, Hail, Tonic, Dew
The Lost Age: Fog, Sour, Spring, Shade, Chill, Steam, Rime, Gel, Eddy, Balm, Serac
Dark Dawn: Surge, Mellow, Claw, Dewdrop, Torrent, Coral, Spout, Teardrop, Pincer, Foam, Geyser, Shell

Moje:
Venus: Sand, Leaf, Bud, Lens, Mantle, Crust, Peak, Stem, Moss, Fern, Root, Aloe, Bone, Pebble, Diamond
Mars: Heat, Flame, Candle, Smoke, Summer, Ash, Burst, Blast, Combust, Pyre, Ardor, Luke, Warm, Euphoria, Ire
Jupiter: Balloon, Hurricane, Cyclone, Storm, Typhoon, Vapor, Mill, Sail, Glide, Cloud, Charge, Thunder, Static, Current, Lucid
Mercury: Glacier, Pond, Frost, Raindrop, Snowflake, Wave, Tide, Well, Oasis, Gill, Gorge, Ring, Glaze, Icicle, Bubble

Profil Wyślij prywatną wiadomość  

Temat postu: Re: Wymyślamy Djinny!~
PostWysłany: 10 Lip 2013, o 20:50 
King
Awatar użytkownika

Miejscowość: Imil
Kurczę, ani jednego posta w temacie, czas to zmienić.
Co do twoich pomysłów to do odrzucenia są te, których nazwy są identyczne z nazwami psyenergii (np. Blast, Cyclone, Frost).
Połowy nazw z Venus nie ogarniam (ale to wina mojego, dosyć słabego, angielskiego). Ash, Heat mogą być. Euphoria nie wiem czemu bardziej kojarzy mi się z Jupiterem. Balloon trochę dziwny jak na nazwę dla djinna, Hurricane za długi. Charge daje rade. Current znowu bardziej kojarzę z żywiołem wody. Glaze jest dosyć miłą nazwą, Raindrop też ciekawa sprawa.

Własnych wolę nie podawać (bo to byłby śmiech na sali), chociaż miłe dla mojego ucha są zapożyczenia z innych języków (włoski, niemiecki), toteż djinn Marsa mógłby się nazywać Feuer (z niemieckiego ogień) bądź Blaze (to już jest z angielskiego, ale te słówko mi się podoba). Terra jako nazwa dla djinna Venus.

Profil Wyślij prywatną wiadomość  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość