Golden Sun Chronicles

Forum strony Golden Sun Chronicles
Obecny czas: 21 Sty 2018, o 17:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Miłość
PostWysłany: 2 Sie 2006, o 18:20 
Soldier

Mam problem ze swoją dziewczyna (może wy macie taki sam) . Zawsze , gdy idziemy i się przytulamy i jedzie jakiś samochód(nie znany mi ani jej) to mnie puszcza i ucieka do przodu . Pomimo 3 uwag i obietnic , że to sie zmieni jest taka samo . Co wy na to ?

Pzdr.

Profil Wyślij prywatną wiadomość  

Temat postu:
PostWysłany: 3 Sie 2006, o 12:43 
Hero
Awatar użytkownika

Miejscowość: Va-Vale
Świetny temat. Ale cóż- to w końcu forum ogólne :P Co do Twojego problemu- niestety, nie mam dziewczyny. W ogóle- przydało by mi się pare rad odnośnie obcowania z nimi, bo jak na razie żadna muza mego serca nie odwzajemniła mego uczucia. ;(

Temat postu:
PostWysłany: 3 Sie 2006, o 13:47 
Justice
Awatar użytkownika

Bardzo dziwne. Wygląda na to, że się tego wstydzi :?
Ale robi tak tylko jak przejerzdża jakiś samochód, czy też ajk przechodzicie obok kogoś innego?

Temat postu:
PostWysłany: 3 Sie 2006, o 19:17 
Soldier

Robi to jak kogoś widzi . Nawet przez miasto . Poruszyłem z nią rozmowę na ten temat . Obiecała , że się poprawi . Na początku było dorze , ale jak kogoś zobaczyła wszystko sie pochrzaniło . Nie wiem kąpletnie co robić .

Pzdr.
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Temat postu:
PostWysłany: 3 Sie 2006, o 23:29 
Wujek Samo Zło
Awatar użytkownika

Miejscowość: Zewsząd! Jesteście otoczeni!
daj se spokój z kobietami do 21 roku życia, bo jak powiedział, mój bliski przyjaciel co to na studiach siedzi: "baby do 21 roku życia są strasznie niezdecydowane... polecą takie na każdego byle studenta, albo takiego co ma wielkie muły itp... no i jedynie poruchać takie można"
może i cynizm się z tego wylewa, ale po paru obserwacjach musze przyznać racje, albo są zakompleksione, albo wolą starszych, silniejszych itp.
a tutaj jak widać dziewcze się wstydzi, albo - no offence - Ciebie, albo związku.

Temat postu:
PostWysłany: 7 Wrz 2006, o 16:51 
Druid
Awatar użytkownika

Miejscowość: 50°04'N 22°14'E
Alexo czasami (nawet czesto - znam takie przypadki) zdarza sie ze z kobietami jest inaczej niz piszesz :P mozesz sobie znalezc jedna na cale zycie majac nawet 18 lat ;) ale oczywiscie nie zaprzeczam po czesci masz racje :P. Roznie to bywa :D najbardziej zalezy to od tego czy dziewczyna jest mądra czy porpostu chce sie pokaza z jakim to ona macho nie jest ^^ porpostu musisz sobie trafic na normalna i tyle ;) i sprawic zeby ona pragneła tylko Ciebie :P.

Temat postu:
PostWysłany: 11 Wrz 2006, o 11:46 
Shaman
Awatar użytkownika

Miejscowość: Z Innego Wymiaru
Ja dzielę dziewczyny na 4 kategorie:
---UWAGA---
* Ładne i Fajne: dziewczyna jest ładna, inteligentna, zna się na żartach, nie jest "wyskokowa", mile spędzamy ze sobą czas, lubimy przebywać razem, jest sympatyczna, mamy podobne zainteresowania. <target>
* Ładne, ale: ma chłopaka, jakąś biżuterię (od chłopaka), często do kogoś dzwoni (chłopak), balaguje, ew. jest "sztywna", ma "pstro" w głowie, nie chcę aby była w pobliżu, nie dogadujemy się. <away>
* Fajne, ale: ma chłopaka, jakąś biżuterię (od chłopaka), często do kogoś dzwoni (chłopak), nie jest w moim typie, często widzimy się na ulicy, zna się na żartach, jest sympatyczna, ale miło spędzamy czas, utrzymujemy kontakt <friend>
* Pozostałe: jak sama nazwa wskazuje :) <far away>

Jak na razie to przebywanie w towarzystwie dziewczyn nie sprawia mi problemów <raz spędziłem cały dzień na wymianie z grupą 7 dziewcząt xD ^^ > jedynie trzeba być cierpliwym i potakiwać ;) , jestem towarzyski i ogólnie spoko ziomek ;) ale jeszcze nic poważnego nigdy nie miało miejsca i oficjalnie nie mam (i nie miałem :'( ) dziewczyny... Ale mam kilka koleżanek, z którymi często smsuję ew. idziemy do kumpla na imprę :D
eee... czy aby nie pomyliłem forum? :P

Temat postu:
PostWysłany: 14 Paź 2006, o 11:59 
Wujek Samo Zło
Awatar użytkownika

Qmar napisał(a):
Alexo czasami (nawet czesto - znam takie przypadki) zdarza sie ze z kobietami jest inaczej niz piszesz :P mozesz sobie znalezc jedna na cale zycie majac nawet 18 lat ;) ale oczywiscie nie zaprzeczam po czesci masz racje :P. Roznie to bywa :D najbardziej zalezy to od tego czy dziewczyna jest mądra czy porpostu chce sie pokaza z jakim to ona macho nie jest ^^ porpostu musisz sobie trafic na normalna i tyle ;) i sprawic zeby ona pragneła tylko Ciebie :P.

Tak, znam taki przypadek, jak facet chciał od niej odejść to mu powiedziała, ze jest w ciąży.

Cytuj:
Ja dzielę dziewczyny na 4 kategorie:
---UWAGA---
* Ładne i Fajne: dziewczyna jest ładna, inteligentna, zna się na żartach, nie jest "wyskokowa", mile spędzamy ze sobą czas, lubimy przebywać razem, jest sympatyczna, mamy podobne zainteresowania. <target>
* Ładne, ale: ma chłopaka, jakąś biżuterię (od chłopaka), często do kogoś dzwoni (chłopak), balaguje, ew. jest "sztywna", ma "pstro" w głowie, nie chcę aby była w pobliżu, nie dogadujemy się. <away>
* Fajne, ale: ma chłopaka, jakąś biżuterię (od chłopaka), często do kogoś dzwoni (chłopak), nie jest w moim typie, często widzimy się na ulicy, zna się na żartach, jest sympatyczna, ale miło spędzamy czas, utrzymujemy kontakt <friend>
* Pozostałe: jak sama nazwa wskazuje Smile <far away>

podejscie conajmniej szowinistyczne.

Temat postu:
PostWysłany: 11 Cze 2007, o 18:44 
Hero
Awatar użytkownika

Proszę Was, życzcie mi szczęścia, trzymajcie jutro za mnie kciuki...

Temat postu:
PostWysłany: 11 Cze 2007, o 19:22 
Hero
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sorkwity
Oj, na dziewczyny to trzeba uważać... najlepiej znaleźć sobie:
inteligentną, znającą się na żartach, itp (dokładnie jak to Mystalur Dimensh napisał :P) Ale:
1. W polsce jest bardzo mało prawdopodobne że w wieku przed 18 znajdziesz taką dziewczynę... to prawie jak szukanie igły w stogu siana.
2. Często jak taką znajdziesz... [ZAJĘTE]

Czemu szukanie dziewczyny (takiej powyżej :P) poniżej 18 jest bez sensu? Bo w tym "kraju" dziewczyny w tym wieku nie widzą nic poza komórkami, Bravo girl, Witch, itp( z tym witch to może przesadzilem :P) W każdym bądź razie najniższa granic to 15-16 lat (wtedy już można znaleźć normalną dziewczynę). Aczkolwiek zdażają się wyjątki. Moja koleżnaka (14 lat) jest prawie taka jak ta wymieniona przez Mystalura... tylko na żartach się nie zna ;p Aczkolwiek nie tyczy się to wszystkich :D

Temat postu:
PostWysłany: 12 Cze 2007, o 15:44 
Hero
Awatar użytkownika

Znalazłem kogoś takiego... Ale jak bywa, gdy się jest takim kretynem jak ja- brakuje mi odwagi... :( Ech, będę próbował... mam jeszcze tydzień... (jestem w 3 gimnazjum). Powtórzę raz jeszcze- trzymajcie kciuki- może to coś daje, może nic- ale proszę Was.

Temat postu:
PostWysłany: 12 Cze 2007, o 18:40 
Hero
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sorkwity
W sprawach takiej wagi trzeba być zdecydowanym :D Najlepiej pomyśleć że dziewczyna cię wogóle nie zna... mi to jakoś pomaga :P

Temat postu: Re:
PostWysłany: 7 Lut 2008, o 15:24 
Wujek Samo Zło
Awatar użytkownika

Boro007 napisał(a):
Znalazłem kogoś takiego... Ale jak bywa, gdy się jest takim kretynem jak ja- brakuje mi odwagi... :( Ech, będę próbował... mam jeszcze tydzień... (jestem w 3 gimnazjum). Powtórzę raz jeszcze- trzymajcie kciuki- może to coś daje, może nic- ale proszę Was.

Z czystej ciekawości odświeżę temat. Jak poszło?

Linux user #438305.

Image

Temat postu: Re: Miłość
PostWysłany: 8 Lut 2008, o 19:49 
Hero
Awatar użytkownika

Nie poszło. Jestem w 1 klasie liceum. Z perspektywy czasu stwierdzam, że w liceum byłem... emo. Odkryłem, że tego się najczęściej nie zauważa "w trakcie". :/ Powiedziałem "pieprzę to". Może to mój kompleks. Staram się już nie zakochać. Można powiedzieć, że nie mam już ani siły ani ochoty walczyć ze swoją naturą.
Oczywiście - może i chciałbym kochać, być kochanym. Ale pieprzę to - przepuściłem już tyle okazji przez durną nieśmiałość że już naprawdę nie chcę mi się ponownie przez to przełazić.
Można powiedzieć, że zmieniłem taktykę na "co ma być to będzie".

PostWysłany: 9 Lut 2008, o 03:01 
Wujek Samo Zło
Awatar użytkownika

czyli nie będzie nic(-;

Linux user #438305.

Image

PostWysłany: 9 Lut 2008, o 11:40 
Hero
Awatar użytkownika

Możliwe. :/

PostWysłany: 19 Lut 2008, o 21:35 
Champion
Awatar użytkownika

Nie będę wujkiem? ._.

PostWysłany: 19 Lut 2008, o 21:45 
Wujek Samo Zło
Awatar użytkownika

nie. bo wujkowie muszą mieć dużo pieniędzy, aby kupować dzieciakom drogie prezenty, o.

Linux user #438305.

Image

PostWysłany: 19 Lut 2008, o 22:36 
Champion
Awatar użytkownika

Wujkowie to opróżniają dzieciakom skarbonki. >>

PostWysłany: 20 Lut 2008, o 18:39 
Angel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Teldrassil
Tobie opróżniali ? /pat /hug

Bleach / Slayers ftw

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości